درب اتوماتیک شیشه ای

گزینه های ایده آل برای مدرن ساختن یک مجموعه

درب اتوماتیک شیشه ای یکی از گزینه های ایده آل برای مدرن ساختن یک مجموعه است. این درب ها با عملکردی که دارند، می توانند باعث افزایش بهره وری یک ساختمان شوند. استفاده از این درب ها یک راه حل مقرون به صرفه به شمار می رود. همچنین این نوع از درب ها توانسته اند کاربردها و مزیت های متنوعی را به خود اختصاص دهند که در این مطلب به صورت کامل تر به بررسی آن خواهیم پرداخت. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای

همانطور که اشاره کردیم، این درب ها توانسته اند مزیت های مختلفی را به خود اختصاص دهند که از مهم ترین آن ها می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

صرفه جویی در فضا

با کمک درب های اتوماتیک شیشه ای  می توان در فضا صرفه جویی بسیار زیادی را کرد. چرا که دیگر نیاز به اختصاص دادن یک فضای جداگانه برای باز و بسته کردن درب نمی باشد.

♦ زیبایی درب های اتوماتیک

از دیگر مزیت هایی که می توانید از این نوع درب ها مشاهده کنید، زیبایی است. زیبایی اماکن تجاری بسیار حائز اهمیت است؛ از این رو یکی از ایده آل ترین گزینه هایی که می توان از آن بهره برد، درب های اتوماتیک شیشه ای می باشد. پرستیژ و زیبایی در نظر گرفته شده برای این درب ها بسیار ویژه بوده و همین موضوع باعث شده است تا مکان های مختلفی به فکر تهیه آن ها باشند.

♦ بهینه سازی

مزیت های درب اتوماتیک شیشه ای تنها به همین موارد ختم نشده و دارای گزینه های مختلف دیگری نیز است که از جمله آن ها می توانیم به بهینه سازی اشاره داشته باشیم. از آنجایی که درزی بین این درب ها وجود ندارد، می توانید شاهد بهینه سازی بسیار زیادی باشد. به گونه ای که مصرف انرژی های حرارتی و برودتی با استفاده از این درب ها چیزی در حدود ۳۵ تا ۵۰ درصد بهینه سازی می شوند که در نوع خود یک آمار ویژه است.

♦ کنترل دما و جلوگیری از ورود آلودگی ها

همانطور که اشاره کردیم در بین این درب ها هیچگونه فاصله و یا درزی وجود ندارد که اجازه ورود هوا و… را دهد. همین موضوع باعث خواهد شد تا بتوانید شاهد کنترل دما باشید. همچنین آلودگی های ناشی از تردد خودروهای اطراف نیز به داخل ساختمان و یا مجتمع راهی نخواهند نداشت.

کنترل دما
Web Designer
طول عمر
Web Designer
بهینه سازی
Web Designer
تنوع ابعاد و نمای ظاهری
Web Designer

می توان به نمای ظاهری ساختمان زیبایی ویژه ای را بخشید.

می توان سرعت این درب ها را در هنگام باز و بسته شدن تنظیم کرد و از این طریق نظارت بهتری را بر روی عملکرد درب داشت.

از آنجایی که در این درب ها از مرغوب ترین مواد اولیه بهره برده می شود، می توانید شاهد طول عمر بیشتری نیز باشید.

این درب ها را می توان در اندازه و ابعاد دلخواه سفارش داد و از این طریق نهایت بهره و استفاده را برد.

تمامی این مزیت ها در کنار هم جمع می شوند تا بتوانید بهترین استفاده را از درب های شیشه ای اتوماتیک داشته باشید.

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب های شیشه ای دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به مکان مورد استفاده می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد. این درب ها شامل گزینه های زیر می شوند:

درب های شیشه ای اتوماتیک کشویی

درب های شیشه ای اتوماتیک قوسی

درب های شیشه ای اتوماتیک گردان

درب های شیشه ای اتوماتیک مثلثی

درب های شیشه ای اتوماتیک لولایی

درب های شیشه ای اتوماتیک خروج اضطراری

درب های شیشه ای اتوماتیک تلسکوپی

درب های شیشه ای اتوماتیک تاشو

هر کدام از این درب ها می توانند ویژگی های مختلفی را داشته باشند. به همین علت شما قبل از اینکه سفارش خودتان را نهایی کنید، باید مشورت و بررسی کاملی را داشته باشید تا بعدها با مشکلی رو به رو نشوید.

کاربردهای درب اتوماتیک شیشه ای

همانطور که اشاره کرده بودیم، این درب ها دارای انواع مختلفی هستند. ویژگی هایی که می توانید از این درب ها مشاهده کنید، اصلی ترین دلیل کاربرد گسترده این درب ها هستند. از مهم ترین این کاربردها می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

استفاده در مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها

استفاده در مراکز و مجتمع های مسکونی

استفاده در مراکز تجاری همچون پاساژها

استفاده در مراکز اداری و سازمان ها

استفاده در بیمارستان ها

استفاده از این درب ها باعث خواهد شد تا در زمان صرفه جویی شود و افراد وقت خود را صرف باز و بسته کردن درب نکنند. این امر به شدت در بیمارستان ها که زمان طلا است، بسیار حائز اهمیت است.

برای خرید این درب ها می توانید از مشاورین مجموعه خدمات ساختمانی اسپادر کمک بگیرید. اسپادر ارائه دهنده باکیفیت ترین درب های شیشه ای اتوماتیک با نمونه کار های متعدد در سرتاسر کشور می باشد.

تلفن تماس: 

۰۲۱۳۳۷۱۰۱۲۴

 ۰۲۱۶۶۰۰۸۲۹۷

 

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

از دیگر مواردی که بسیار اهمیت دارد، قیمت این نوع از درب ها است. عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت درب ها تاثیر خود را بگذارند که از مهم ترین آن ها می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

نوع اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای

نوع فریم و شیشه استفاده شده در درب

شاسی کشی درب

حمل و نصب کردن درب شیشه ای

استفاده از انواع لوازم جانبی درب همچون قفل برقی، نوع باتری و…

پس قبل از نهایی کردن سفارش خود، باید به تمامی این موارد توجه داشته باشید تا بتوانید در انتها بهترین خرید را برای خودتان رقم بزنید و از آن بهره ببرید.

گواهینامه های شرکت اسپادر

آیا به دنبال درب های اتوماتیک با کیفیت بالا هستید؟

برای خرید این درب ها می توانید از مجموعه خدمات ساختمانی ‏اسپادر کمک بگیرید که ارائه دهنده باکیفیت ترین درب های ‏شیشه ای اتوماتیک میباشد. ‏

تماس با ما
ارسال به واتساپ