درب و پنجره آلومینیومی

کیفیت، دوام و قیمت مناسب

درب و پنجره آلومینیومی همانطور که از نام آن ها مشخص شده است، ساخته شده از جنس آلومینیوم هستند. رنگ این تجهیزات به صورت طبیعی و نرمال نقره ای است و می تواند جلای فلزی داشته باشد. این درب ها دارای مزیت ها و امتیازات متعددی است. همچنین در کنار این امتیازات و مزیت ها، چند عیب نیز دیده می شوند ولی این نقاط ضعف به گونه ای نیستند که شما را از خرید پشیمان کنند. برای اینکه بتوانید بهترین درب ها و پنجره های آلومینیومی را خریداری کنید، باید ویژگی های متعددی را برای آن ها مورد بررسی قرار دهید که در ادامه مطلب به صورت کامل این موضوع را مورد بررسی قرار خواهیم داد. پس تا انتهای این مطلب دنبال کننده ما باشید.

مزیت های درب و پنجره آلومینیومی چیست؟

امتیازاتی که در این درب ها و پنجره ها به چشم می خورند، باعث شده اند تا بتوانید شاهد استفاده از آن ها در مکان های مختلف باشید. از جمله این مزیت ها می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

این درب ها و پنجره ها بسیار ظریف هستند؛ از این رو می توانید زیبایی خاصی را از آن ها مشاهده کنید.

همچنین این وسیله ها بسیار شکیل هستند و می توانند رضایت مشتریان را به سمت خود جلب کنند.

این درب ها و پنجره ها به واسطه استفاده از آلومینیوم در آن ها، بسیار مستحکم هستند. به همین علت می توانید سالیان سال بدون نیاز به تعمیر از آن ها استفاده کنید و شاهد طول عمر بالایی باشید.

به واسطه ساختاری که درب و پنجره آلومینیومی دارد، نصب بسیار سریع صورت می گیرد. همین موضوع باعث خواهد شد تا بتوانید در زمان صرفه جویی بسیار زیادی را داشته باشید.

مزیت های به کار گرفته شده در این درب ها و پنجره ها تنها به همین موارد ختم نشده و می توانید شاهد گزینه های دیگری نیز باشید ولی به طور کلی این گزینه های ذکر شده از جمله بارزترین امتیازاتی هستند که می توانید از آن ها بهره ببرید.

کیفیت
Web Designer
قیمت
Web Designer
دوام
Web Designer
تنوع
Web Designer

درب و پنجره آلومینیومی چه انواعی را دارند؟

این دسته از محصولات دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آن ها در بردارنده ویژگی ها و مزایای مختلف هستند که شما به واسطه بررسی آن ها می توانید مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. انواع این محصولات شامل گزینه های زیر می شوند:

درب ها و پنجره های آلومینیومی ساده

درب ها و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

درب ها و پنجره های آلومینیومی چوب آلومینیوم

یک درب و پنجره آلومینیومی خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اگر می خواهید بهترین این محصولات را برای ساختمان خود تهیه و انتخاب کنید، باید به یک سری از ویژگی ها توجه زیادی را داشته باشید. هر کدام از این ویژگی ها بسیار حائز اهمیت بوده و نباید نادیده گرفته شوند. چرا که دیگر نمی توانید شاهد عملکرد خوبی باشید و در واقع هزینه ای که صرف خرید کرده اید را دور ریخته اید. این ویژگی ها که نیازمند توجه شما هستند، شامل گزینه های زیر می شوند:

تمامی درب ها و پنجره های آلومینیومی باید آندایز شده باشند.

تمامی کنج های آن ها باید فارسی بر شده باشند.

برای ساخت آن ها باید از استانداردترین پروفیل ها بهره گرفته شود.

رنگی که برای ساخت آن ها انتخاب می شود، باید متناسب با نمای ساختمانی که قرار است نصب شوند، باشد.

یراق آلات تهیه شده باید بسیار مرغوب باشند.

میلگرد و سایر قطعات آهنی در مونتاژ آن ها نباید استفاده شده باشد.

گزینه های ذکر شده تنها بخشی از ویژگی هایی هستند که باید به آن ها توجه کنید. پس با دیدگاهی باز سفارش و خرید درب و پنجره آلومینیومی انجام دهید تا هیچگونه پشیمانی را در این رابطه نداشته باشید.

تولید پنجره آلومینیومی

معایب درب و پنجره آلومینیومی چیست؟

زمانی که نسبت به خرید یک محصول اقدام می کنیدش، باید تمامی جوانب آن را در نظر داشته باشید. درب و پنجره آلومینیومی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. از مهم ترین معایب و نقاط ضعفی که می توانید از این نوع محصولات شاهد باشید، شامل گزینه های زیر می شوند:

به واسطه وجود آلومینیوم نمی توانید از این درب ها و پنجره ها شاهد عایق حرارتی باشید.

در صورت نگهداری غلط به مرور زمان پوسیده می شوند و باید به فکر جایگزین کردن آن ها باشید.

در برابر عوامل شیمیایی مختلف ممکن است واکنش داده و در نهایت خورده شوند.

این احتمال وجود دارد که بر روی آن ها خراش بیفتد و آن ظاهر زیبا دیگر نتواند شما راضی نگه دارد.

ممکن از طریق اتصالات مکانیکی به داخل ساختمان گرد و غبار زیادی وارد شود.

از آنجایی که اتصالات به صورت مکانیکی به هم متصل می شوند، در صورتی که از حالت ثابت خارج شوند، ممکن است رگلاژ پنجره خراب شود.

اجزای پنجره های آلومینیومی چیست؟

در ساخت پنجره های آلومینیومی از اجزای مختلفی بهره گرفته می شود که شامل پروفیل آلومینیومی، لاستیک های آب بندی و هوا بندی، شیشه و در نهایت یراق آلات می شوند. هر کدام از این موارد دارای انواع مختلفی هستند که انتخاب هر یک از آن ها بر روی قیمت نهایی تاثیرگذار خواهند بود. به عنوان مثال شیشه ها به صورت تک جداره، دو جداره و سه جداره هستند. از آنجایی که شیشه های سه جداره می توانند عملکرد بهتری را از خود به نمایش بگذارند، در نهایت دارای قیمت بالاتری هستند. پس قبل از نهایی کردن خرید از توجه به مسائل و نکات ذکر شده غافل نشوید تا از این طریق بتوانید بهترین انتخاب ممکن را برای خود رقم بزنید.

مجموعه خدمات ساختمانی اسپادر ارائه دهنده انواع درب و پنجره آلومینیومی در بهترین کیفیت ممکن است؛ برای ثبت سفارش می توانید با کارشناسان تماس برقرار کرده و از آخرین قیمت ها نیز اطلاع پیدا کنید.

گواهینامه های شرکت اسپادر

آیا قصد خرید بهترین و باکیفیت ترین درب ها و پنجره های آلومینیومی را دارید ؟ ‏

جهت مشاوره رایگان و استعلام قیمت تماس بگیرید.

تماس با ما
ارسال به واتساپ