درب پارکینگی

حفظ امنیت و زیبایی نمای ساختمان با درب های پارکینگی اسپادر

درب پارکینگی به واسطه اینکه با برق کار می کنند، توانسته اند دارای عملکرد مناسبی باشند. این درب ها دارای انواع مختلفی هستند و با وجود ویژگی ها و مزیت هایی که می توانید از آن ها مشاهده کنید، محبوبیت بسیار زیادی دارند. در انتخاب این درب ها باید به نکات مختلفی توجه داشته باشید تا علاوه بر تامین امنیت بالا، شاهد ظاهری زیبا نیز باشید. در ادامه به صورت گسترده تر به بررسی این درب ها خواهیم پرداخت. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

تیغه های به کار گرفته شده در درب های پارکینگی

در این درب ها از تیغه ها مختلفی می توان بهره گرفت. به طور کلی وجود تیغه باعث افزایش امنیت می شود؛ به همین علت باید در انتخاب آن نهایت دقت را داشته باشید. از تیغه های موجود می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

 • تیغه های آلومینیومی درب های پارکینگی
 • تیغه های آهنی گالوانیزه درب های پارکینگی
 • تیغه های پلی کربنات درب های پارکینگی
 • تیغه های آلومینیومی درب های پارکینگی

هر کدام از این تیغه ها می توانند ویژگی های مختلفی را از خود به نمایش بگذارند. هر چقدر مقاومت این تیغه ها بیشتر باشد، به همان اندازه نیز می توانید شاهد عملکرد بهتری باشید.

بهترین تیغه برای درب پارکینگی چیست؟

حالا شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که کدام یک از تیغه ها بهترین گزینه برای استفاده است. ۸۰ درصد تیغه هایی که در ایران استفاده می شوند، از جنس آلومینیوم هستند. چرا که با شرایط آب و هوایی ایران بسیار سازگار هستند. از این رو می توان از آن برای آب و هوای مرطوب و همچنین آب و هوای خشک بهره گرفت.

مزیت های درب پارکینگی چیست؟

مزیت های مختلفی وجود دارند که شما می توانید از درب پارکینگی مشاهده کنید. از مهم ترین این مزیت ها می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

 • طرح های متنوع و جذابی را مشاهده خواهید کرد

گستره طرح هایی که برای این درب ها مورد استفاده قرار می گیرند، بدون محدودیت بوده اند. به همین علت افراد با توجه به محل زندگی و کار خود می توانند طرح های متنوعی را انتخاب کنند تا شاهد یک هارمونی خاص باشند و یک پرستیژ ویژه را به وجود بیاورند.

برای ساخت این درب ها می توان از مواد مختلفی بهره گرفت که چوب و انواع فلز در بین این گزینه ها جای داده می شوند. همچنین ترکیبی از چوب و فلز نیز همراه با خود زیبایی مثال زدنی را به ارمغان خواهد آورد.

 • برای تردد بالا کاملا مناسب هستند

اگر مکانی که شما در آن جا زندگی می کنید و یا مشغول به کار هستید روزانه تردد بالایی را به خود می بیند، می توانید از درب پارکینگی استفاده کنید. این درب ها دارای موتور بسیار قوی هستند؛ به همین علت کمتر دچار استهلاک می شوند.

به همین علت طول عمر درب ها نیز افزایش پیدا کرده و نیاز به تعمیرات مختلف نیست.

 • سرعت باز و بسته شدن بالایی دارند

یکی از پارامترهای مهمی که افراد نسبت به آن بی تفاوت هستند، سرعت باز و بسته شدن است. در صورتی که این متغیر بسیار اهمیت دارد و باید توجه بیشتری نسبت به آن شود. سرعت درب های پارکینگی بسیار بالا بوده و می توانید با سرعت بالاتری تردد را انجام دهید.

 • از امنیت بالایی برخوردار هستند

از هر چیزی که بگذریم، نمی توانیم مسئله امنیت را نادیده بگیریم. امنیت درب های پارکینگی بسیار بالا است. همچنین گزینه آن ها را تبدیل به یک انتخاب اصلی برای سایر افراد کرده است. حالا شاید از خود بپرسید چه عواملی باعث به وجود آمدن امنیت بالا شده اند.

وجود تیغه ها باعث شده اند تا بتوانید امنیت را به صورت ملموس مشاهده کنید. این تیغه ها از جنس بالایی برخوردار هستند و قابلیت نفوذ و دسترسی ندارند. همچنین با کمک اهرم های مختلف نیز نمی توان نسبت به باز کردن آن ها اقدام نمود. پس اگر می خواهید از امنیت بسیار بالایی بهره مند باشید، استفاده از این درب ها را می توانید در اولویت قرار دهید.

امنیت
Web Designer
تنوع
Web Designer
طول عمر
Web Designer
سرعت
Web Designer

نصب درب پارکینگی

یکی از مواردی که در رابطه با این درب ها از اهمیت بالایی برخوردار است، نصب آن ها می باشد. از آنجایی که این درب ها حساسیت بالایی دارند، برای نصب آن باید از متخصصان حرفه ای بهره گرفته شود. همچنین در هنگام خرید این درب ها یک دفترچه راهنما به شما داده می شود. اگر قبلا سابقه نصب کردن داشته باشید، با کمک این دفترچه راهنما می توانید پیش بروید ولی با این وجود به شما توصیه می کنیم که حتما از نیروهای متخصص نهایت بهره را ببرید.

قیمت درب های پارکینگی

از دیگر مسائل حائز اهمیت که شاید سوالات مختلفی در رابطه با آن داشته باشید، قیمت این درب ها است. درب های پارکینگی دارای قیمت های مختلفی هستند.

در واقع عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند بر روی قیمت نهایی تاثیر خود را بگذارند.

هر کدام از این عوامل نیازمند توجه بالایی از جانب شما هستند که مهم ترین آن ها شامل گزینه های زیر می شوند:

 • جنسی که برای ساخت این درب ها مورد استفاده قرار می گیرد، به صورت مستقیم بر روی قیمت تاثیرگذار است.
 • نوع رنگ مورد استفاده نیز تاثیر خود را بر روی قیمت درب پارکینگی خواهد گذاشت.
 • لوازم جانبی که برای آن در نظر گرفته می شوند نیز بر روی هزینه نهایی اثرگذار است.
 • همچنین این درب ها باید به کمک خودرو و امکانات دیگر حمل شوند و به محل مورد نظر شما برسند. پس باید هزینه جداگانه ای را برای حمل و نقل کنار بگذارید.
 • در نهایت اگر برای نصب این درب ها از یک متخصص کمک می گیرید، باید هزینه های مربوطه را نیز پرداخت کنید.

مجموعه خدمات ساختمانی اسپادر به منظور تامین امنیت شما بهترین درب های پارکینگی را عرضه می کند.

اگر تامین امنیت برای شما نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم به شما داده شود.

گواهینامه های شرکت اسپادر

آیا قصد خرید و سفارش درب پارکینگی را دارید؟

با تماس و اخذ مشاوره از کارشناسان ما راحت تر فرایند خرید را پشت سر بگذارید و ‏تجربه خوبی را در این زمینه بر جای بگذارید. ‏

تماس با ما
ارسال به واتساپ