نمای شیشه ای اسپایدر

جدید ترین و بروز ترین مدل نما 

یکی از جدید ترین و بروز ترین مدل نما هایی که استفاده می کنند نمای شیشه ای اسپایدر است همانطور که از نام آن مشخص است اسپایدر به معنی عنکبوت است که این نمایش شیشه ای می توانند به حالت عنکبوتی به یکدیگر متصل شود که در ادامه این مقاله در مورد نصب آن به طور کامل توضیح خواهیم داد اما موضوعی که وجود دارد این است که از نمای اسپایدر برای سقف و دیوارها هم استفاده می شود.

ممکن است ساختمان ها و یا برج های بلندی را دیده باشید که از نمای شیشه ای اسپایدر استفاده کرده باشند این نما نه تنها زیباست بلکه فواید و مزایای خاص خود را دارد که البته در بند های بعد به آن ها اشاره خواهیم نمود. در گذشته از نما های شیشه ‌ای استفاده می شده است اما طرح اسپایدر آن بسیار جدید تر از که البته نصب و مدل آن متفاوت با دیگر نما ها می باشد اگر می خواهید اطلاعات بیش تری در مورد نمای شیشه ای اسپایدر یاد بگیرید لطفاً با ما همراه باشید.

مزایای نمای شیشه ای اسپایدر

هر طرح و نمایی که برای ساختمان خود در نظر بگیرید دارای مزایا و معایب خود می باشد اما نمایش شیشه ای اسپایدر براثر مزایا است و معایب به خصوصی ندارد پس شما می توانید به راحتی از نمای شیشه ای اسپایدر استفاده کنید و از مزایای آن بهره مند شوید اگر می ‌خواهید از این مزایا مطلع شوید موارد زیر را مطالعه کنید:

یکی از مزایای آن این است که سیستم های زیر مجموعه نمای اسپایدر تنوع بسیاری دارند.

از دیگر مزایای آن سبک بودن سازه و اتصالات می باشد.

به وسیله نمای  اسپایدر می توان سازه های پیچیده را طراحی کرد بدون نیاز به فرم دهی.

نمای شیشه ای اسپایدر در برابر زلزله بسیار مقاوم می باشد.

این نوع نما بسیار شفاف و یکپارچه است.

جزئیات اجرای نمای شیشه ای اسپایدر بسیار ساده است.

پس همان طور که می بینید مزایای نمای اسپایدر فوق العاده است. بدون شک این نوع نما می تواند بهترین انتخاب برای شما عزیزان باشد برای این که از قیمت این نوع نما مطلع شوید بند بعد را حتماً مطالعه نمایید.

قیمت نمای شیشه ای اسپایدر

قطعاً می ‌دانید که یکی از پارامترهای طراحی و نصب نمای شیشه ای اسپایدر قیمت آن است زیرا برای افراد بسیار مهم است که قیمت نمایی که قرار است ایجاد کنند چه قدر قرار است باشد زیرا هر کسی برای ایجاد یک ساختمان و نمای آن بودجه ای در نظر گرفته است.

اما همان طور که می دانید قیمت ها با یکدیگر متفاوت هستند همچنین گران و ارزان شدن نمای اسپایدر به عواملی بستگی دارد برای مثال فضایی که قرار است نمای اسپایدر بر آن نصب شود هر چه قدر فضای مورد نظر بزرگ تر باشد هزینه ساخت نمای شیشه ای اسپایدر برای آن گران تر تمام خواهد شد.

دیگر عاملی که در قیمت نمای شیشه ای اسپایدر تاثیر گذار است جنس شیشه ای است که شما انتخاب می کنید هر چه جنس شیشه مرغوب تر و با کیفیت تر باشد به تبع قیمت آن هم بالا تر می رود. اما افرادی هم وجود دارند که در این زمینه به راحتی می تازند یعنی در این زمینه کلاه برداری می ‌کنند آنها به مشتری شیشه ای بی کیفیت را به قیمت بالا می فروشند که ممکن است در آینده دردسر ساز شود البته که این دردسر ها به خاطر وجود بلایای طبیعی مانند زلزله است.

نور دهی به فضا
Web Designer
تنوع
Web Designer
سبکی
Web Designer
زیبایی
Web Designer

نصب نمای شیشه ای اسپایدر

اگر تنها یک لحظه به نمای شیشه ای اسپایدر نگاه کنید متوجه خواهید شد که نصب چنین نمایی چه قدر سخت و پیچیده است به این صورت که قبل از انجام طراحی نمای شیشه ای اسپایدر فضا را به طور کامل اندازه گیری می کند.

این اندازه گیری ها باید کاملا دقیق باشد حین انجام کار یعنی حین انجام ساخت نمای شیشه ای اسپایدر هم دوباره اندازه گیری های دقیق انجام می شود زیرا نباید به هیچ عنوان هیچ گونه خطایی صورت گیرد هر اشتباه میلی متری در اندازه گیری باعث پایین آمدن کیفیت کار می شود.

از این رو همانطور که گفته شد نصب نمای شیشه ای اسپایدر کار هر کسی نیست ست و باید کار را به کاردان سپرد یعنی باید از افراد آگاه و متخصص در این کار بخواهید که این کار تخصصی و پیچیده را برای شما انجام دهند البته که برای اجرا و نصب نمای شیشه ای اسپایدر باید هزینه بپردازید که این هزینه هم بستگی به تعداد افراد تیمی که انتخاب می کنید دارد .

در ادامه این مقاله در مورد نوع شیشه ای که در نمای شیشه ای اسپایدر استفاده می شود خواهیم گفت با ما همراه باشید.

نوع شیشه مورد استقاده در نمای شیشه ای اسپایدر

سوالی که ممکن است ذهن هر مخاطبی را به خود مشغول کند این است که آیا نمای اسپایدر با شیشه های معمولی ساخته می شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم خیر شیشه ای که در نمای شیشه ای اسپایدر استفاده می شود در واقع از نوع شیشه لمینت و یا شیشه ده میل سکوریت ساخته می شود این نوع شیشه دارای ترکیبی است که آن را بسیار مقاوم کرده و در برابر زلزله و هر گونه صدمه و ضربه دیگری بسیار مقاوم و محکم می باشد.

و اما کاربردهای مهمی که شیشه اسپایدر در نمونه ها ایجاد می کند بسیار کارآمد است در واقع در ساختمان های اداری و تجاری از نمای شیشه ‌ای اسپایدر استفاده می کنند زیرا در این مراکز نور دهی به فضا بسیار مهم است.

دیگر مراکزی که نمای شیشه ای اسپایدر استفاده می شود مغازه هایی است که می خواهند همه اجناس خود را را به رهگذران نمایش دهند و نمی خواهند که با آهن کشی و ستون و دیوار کشی جلوی دید را بگیرند از این رو از نمای شیشه ای اسپایدر استفاده می کند اگر شما هم قصد دارید زیباترین و بهترین نما را بسازید پیشنهاد می کنیم از نمای شیشه ای اسپایدر با توجه به فضا و بودجه ای که دارید استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی انجام کار همین حالا با مجموعه خدمات ساختمانی اسپادر تماس برقرار کنید.

گواهینامه های شرکت اسپادر

برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی اجرا و هزینه نمای اسپایدر همین حالا با مجموعه خدمات ساختمانی اسپادر تماس برقرار کنید. ‏

تماس