نمای کرتین وال

جدید ترین و شیک ترین نمای ساختمای ساختمان

یکی از مواردی که در اولین نگاه به ساختمان ها به چشم می خورد نمای آن ها است در واقع نمای ساختمان ها نه تنها بر زیبایی آن ها تاثیر گذار است بلکه بر مقاومت آن ها نیز موثر  است به این صورت که وجود نما مانع هر گونه خرابی در زمان سیل و زلزله و باد و طوفان می ‌شود از آن گذشته نمای ساختمان ها در زیبا سازی شهر هم تاثیر بسزایی دارد.

از این موارد که بگذریم به آب و هوای مناطق هم باید توجه نمود یعنی آب و هوا و شرایط اقلیمی هر مکانی در انتخاب نمای خانه ها و ساختمان ها و مراکز اداری و تجاری آن تاثیر گذار است برای مثال مناطقی که همواره در معرض بارش باران و برف هستند باید نما و سقف آن ها طوری باشد که مانع تخریب ساختمان شود. شما عزیزان می دانید که نمای ساختمان ها را از آلومینیوم و آهن و آجر و سنگ و گچ و خاک و سیمان و ماسه درست می کنند امروز هم در خدمت شما هستیم با معرفی جدید ترین و شیک ترین نمای ساختمان که نام آن کرتین وال است. در ادامه به معرفی بیش تر آن خواهیم پرداخت.

نمای کرتین وال چیست؟

اولین سوالی که ممکن است ذهن هر کسی را به خود مشغول کند این است که کرتینوال به چه معنا است در واقع همانطور که از نام آن مشخص است به معنی دیوار و پرده است یعنی فضایی است که بین دیوار و پرده وجود دارد این بهترین نامی است که می توان برای این نوع نما انتخاب کرد زیرا هیچ نامی بهتر از این نمی تواند آن را تشبیه کند دیوار به معنی سختی و استحکام است و پرده هم به معنای انعطاف پذیر و قابل تغییر است .

کرتین وال هم در حقیقت نمایی است که بین ساختمان و لامل قرار می گیرد یعنی وزنی را بر روی ساختمان اعمال نمی ‌کند. پس از این نظر می ‌توان گفت یکی از بهترین انتخاب ها برای ساختمان ها به نظر می رسد.

در کل اگر بخواهیم نمای کرتین وال را با دیگر نماها مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که این نوع نما به صرفه تر و مفید تر است. برای اینکه به مزایای نمای کرتین وال پی ببرید پیشنهاد می ‌کنیم بند بعد رو مورد مطالعه قرار دهید.

مزایای نمای کرتین وال

 این نما دارای مزایای بسیار عالی است که باعث شده امروزه افراد زیادی برای ساخت و ساز نما های ساختمان خود از آن استفاده کنند اگر به شهرهای بزرگ و پیشرفته سفر کرده باشید یا در آن ها زندگی کرده باشید متوجه نمای زیبا و شیک آن ‌ها که از کرتین وال است خواهید شد شاید شما هم یکی از افرادی باشید که بخواهید برای ساختمان خود نمای کرتین وال را انتخاب کنید از این رو بهتر است با مزایای این نمای فوق العاده آشنا شوید که به شرح زیر است:

با اهمیت ترین مزیت نمای کرتین وال این است که بسیار سبک است و وزنی به وزن ساختمان اضافه نمی کند

یکی دیگر از مزایای نمای کرتین وال این است که قیمت مناسبی دارد

انعطاف پذیری و تغییر اندازه ها یکی از مزیت ‌های دیگر نمای کرتین وال است

نمای کرتین وال در مقابل مخاطرات طبیعی بسیار مقاوم و مستحکم است.

و مزیت هایی از این قبیل…

با توجه به مزیت‌ هایی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم به راحتی می توانید انتخاب کنید و درست ترین تصمیم را برای اجرا و نصب نمای ساختمان خود بگیرید.

مقاومت
Web Designer
انعطاف پذیری در ابعاد
Web Designer
مقرون به صرفه
Web Designer
کاهش وزن ساختمان
Web Designer

قیمت نمای کرتین وال

شما هم اگر تصمیم به نصب و اجرای نمای کرتین وال دارید باید حتماً در نظر داشته باشید که مطابق با بودجه ای که دارید انتخاب کنید البته همان طور که در بند های قبل هم اشاره شد نمای کرتین وال قیمت مناسبی دارد اما این قیمت در مقایسه با دیگر نما هایی که قابلیت اجرا دارند می باشد اما اگر شما تصمیم به ایجاد نمای کرتین وال دارید باید حتماً قیمت ها را در نظر داشته باشید.

قیمت نصب و اجرای کرتین وال ابتدا به طراحی آن بستگی دارد هر چه طراحی آن پیچیده تر و سخت تر باشد قیمت آن هم بالا تر می رود هم چنین مورد دیگری که در قیمت نمای کرتینوال نقش دارد در اصل مقیاس و اندازه فضا می باشد هر چه فضا و وسعت آن بیش تر باشد نمای به کار برده شده بیش تر خواهد شد به تبع قیمت هم بالا تر خواهد شد.

مورد دیگری که در قیمت نمای کرتین وال می ‌تواند تعیین کننده باشد جنس و مصالح به کار برده در ساخت نمای کرتین وال می تواند باشد هر چه این مصالح گران تر باشند قیمت نهایی نمای کرتین وال هم گران خواهد شد.

نصب و اجرای نمای کرتین وال

احتمالاً مطلع هستید که نمای کرتینوال از شیشه و لامل تشکیل می شود یعنی شیشه های مقاوم و محکم بر روی سازه هایی که لامل نامیده می شوند نصب می ‌شوند. از این رو نصب آن ها هم چنین اجرای آن ها بسیار سخت و تخصصی است و هر کسی نمی تواند از پس آن بر آید از این رو باید نصب این نمای مهم و حساس را به افرادی که آموزش دیده و تجربه این کار را دارند سپرد.

خوشبختانه در ایران افرادی هستند که در این زمینه تحصیل نموده و آموزش های لازم را دیده اند و می توانند در کوتاه ‌ترین زمان ممکن نمای کرتین وال را طراحی و به اجرا در آورند بدون هیچ خطا و اشتباهی.

البته باید این را هم در نظر داشته باشید که این افراد برای طراحی و نصب و اجرای نمای کرتین وال هزینه ای دریافت می کنند پس شما علاوه بر هزینه دقیق نمای کرتین وال باید هزینه ای هم جهت چنین مواردی متحمل شوید.

این اطمینان را داشته باشید که با نصب نمای زیبای کرتین وال مقاومت ساختمان خود را تامین کرده‌ اید. از این رو برای اجرای نمای کرتین وال در بهترین کیفیت ممکن همین حالا با مجموعه خدمات ساختمانی اسپادر تماس حاصل کنید تا از مشاوره های رایگان نهایت بهره را ببرید.

تلفن تماس: 

۰۲۱۳۳۷۱۰۱۲۴

 ۰۲۱۶۶۰۰۸۲۹۷

گواهینامه های شرکت اسپادر

به دنبال اجرای نمای کرتین وال در بهترین کیفیت ممکن‏ می باشید؟

جهت استعلام قیمت نمای کرتین وال و دریافت مشاوره رایگان در خصوص نصب و اجرا با مجموعه اسپادور تماس بگیرید.

تماس با ما
ارسال به واتساپ