پارتیشن شیشه ای

بهترین گزینه جهت تفکیک فضاهای داخلی

قطعا می دانید که یک سالن بزرگ و طویل بدون هیچ وسیله ای جذابیتی ندارد گاهی اوقات ما برای تفکیک فضا و هم چنین زیبا تر کردن آن از ساخت و ابزار آلاتی استفاده می کنیم. پارتیشن ها از جمله مواردی هستند که چندین سال است که به کمک بشر آمده اند تا به زیبا ترین شکل ممکن شما بتوانید فصل های یک ساختمان را از یک دیگر جدا کنید. همان گونه که مستحضر هستید پارتیشن ها انواع و اقسام مختلفی دارند که در این مقاله از وبسایت اسپادور بیش تر در رابطه با پارتیشن های شیشه ای با شما صحبت کنیم. لازم به ذکر است که این پارتیشن ها نیز انواع مختلفی دارند.

پارتیشن شیشه ای تک جداره

پارتیشن شیشه ای دو جداره

پارتیشن شیشه ای مدولار

پارتیشن شیشه ای فریم لس

لمینت

استفاده از پارتیشن شیشه ای موجب لاکچری و به روز تر شدن ساختمان می شود. معمولا از آن ها برای تفکیک فضای داخلی ساختمان های اداری، تجاری، دولتی و یا حتی غیر  دولتی، موسسات و … استفاده می شود. شما می توانید مواردی مثل وضوح دید، شفافیت، نور بالا را با این پارتیشن ها تجربه کنید. در بخش های بعد در رابطه با معرفی هر کدام از انواع پارتیشن شیشه ای با یک دیگر صحبت می کنیم.

تنوع
Web Designer
شفافیت
Web Designer
کیفیت
Web Designer
مقاومت
Web Designer

پارتیشن تک جداره و دو جداره

یکی دیگر از انواع پارتیشن های شیشه ای، پارتیشن تک جداره است که شما می توانید از آن استفاده کنید.

پارتیشن دو جداره نیز مانند پارتیشن فریم لس پروفیل های ضخیمی دارند که به تفکیک فضا کمک می کنند.  دقت کنید که عایق بودن این نوع پارتیشن ها نسبت به نمونه های تک جداره بیش تر است اما خب این پارتیشن ها مثل نمونه های قبلی زیبا نیستند‌.

در کنار این موارد ذکر شده پارتیشن های اداری نیز هستند این پارتیشن ها پروفیل های آلومینیومی دارند البته دقت کنید که این آلومینیوم ها نیز به دو شکل تو خالی و تو پر هستند.

پارتیشن مدولار

چنان چه قصد دارید از پارتیشن شیشه ای برای اداره و شرکت استفاده کنید ما به شما پارتیشن شیشه ای مدولار را پیشنهاد می کنیم. 

معمولا بهره برداری از بیش ترین فضا یکی از موارد قابل توجه برای اداره ها است.  این نوع پارتیشن به شما این قابلیت را می دهد که از فضای در اختیار خود بیش ترین استفاده را کنید و کم ترین هزینه را داشته باشید.  دقت کنید که این شیشه ها به دو شکل متحرک و ثابت طراحی شده اند.

شما می توانید از شیشه های متحرک  استفاده کنید و در صورت لزوم قضا را باز تر کنید. بهترین کار این است که برای اتاق مدیریت از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید تا به بیش تر محیط اشراف داشته باشد.

پارتیشن شیشه ای مدولار مزیت های بیشماری دارد.  داشتن نور طبیعی و عایق صدا و حرارت از جمله مزیت های این پارتیشن است. معمولا در محیط کار افراد برای تمرکز حواس به آرامش بیش تری نیاز دارند این پارتیشن ها آرامش را به شما هدیه می دهند.  شما می توانید زمانی که از محیط  کار خود و فضای آن خسته شدید با کم‌ ترین هزینه و زمان آن را تغییر دهید.

قیمت پارتیشن شیشه ای

همان گونه که مطلع هستید قیمت از جمله مواردی است که برای خرید هر محصولی نقش آفرینی می کند. خیلی از کاربران در رابطه با قیمت پارتیشن شیشه ای از ما سوار می پرسند باید خدمتتان عرض کنیم که همان طور که در طی این مقاله متوجه شدید انواع مختلفی از پارتیشن ها وجود دارد که این نوع های مختلف در تعیین قیمت دخیل هستند.

مورد دیگری که در تعیین قیمت پارتیشن ها موثر است متراژ کار است. بستگی دارد که شما چه مقدار و با چه کیفیتی از این شیشه ها استفاده کنید.  چنان چه قصد خرید و نصب  پارتیشن شیشه ای را دارید می توانید وارد سایت ما شوید و با کارشناس های ما صحبت کنید سپس با آگاهی تمام خرید خود را ثبت کنید.

مجموعه خدمات ساختمانی اسپادر از ابتدا تا انتهای کار با شما همراه خواهید بود و یک فضای فوق العاده لاکچری را به شما تحویل خواهد داد. پس دیگر تعلل نکنید و همین حالا اقدام کنید تا محل کار و یا منزل خود را به روز کنید.

آیا قصد خرید انواع پارتیشن شیشه ای را دارید؟

خدمات ساختمانی اسپادر از ابتدا تا انتهای کار با شما همراه خواهد بود

تماس با ما
ارسال به واتساپ