کرکره برقی

با اسپادر بهترین و ایمن ترین خرید را برای خود به ارمغان بیاورید.

با بهبود در زمینه تکنولوژی افراد به دنبال تجهیزات و وسیله هایی هستند که با کمک آن ها بتوانند عملکرد بهتری را تجربه کنند. یکی از محبوب ترین وسیله هایی که در حال حاضر وجود دارد و افراد زیادی از آن استقبال می کنند، کرکره برقی است. این کرکره ها دارای انواع مختلفی هستند و توانسته اند کاربردهای متعددی را به خود اختصاص دهند. همچنین ویژگی ها و مزیت های متنوعی برای این دسته از کرکره ها در نظر گرفته شده اند که باعث محبوبیت بیشتر این کرکره ها شده اند. در ادامه به صورت کامل تر به بررسی جامع این مطلب خواهیم پرداخت. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مزیت های کرکره برقی

همانطور که اشاره کردیم این درب ها دارای مزیت ها و ویژگی های گسترده هستند که باعث انتخاب آن توسط افراد مختلف شده اند. از این مزیت ها و امتیازات می توانیم به گزینه های زیر اشاره کنیم:

♦ شاهد سرعت بالایی خواهید بود

این درب ها سرعت بسیار بالایی را دارند؛ این درب ها دارای ریموت کنترل هستند. با استفاده از دکمه ای که بر روی این ریموت ها تعبیه شده است، می توانید کرکره را به سمت بالا و پایین هدایت کنید. به همین علت این روند با سرعت بالایی انجام خواهد شد و می توانید در زمان صرفه جویی بسیار زیادی را داشته باشید.

♦ کرکره برقی امنیت بالایی دارد

امنیت از جمله پارامترهای بسیار مهم به شمار می رود که با استفاده از کرکره های برقی می توانید به آن دست پیدا کنید. این کرکره ها با کمک تیغه های درجه یک ساخته می شوند. به همین منظور غیر قابل نفوذ هستند و به هیچ عنوان نمی توان به آن ها دسترسی داشت. علاوه بر این در برابر ضربه و فشار نیز مقاوم هستند و نمی توان با کمک دیلم یا هر اهرم دیگر نسبت به باز کردن آن ها اقدام کرد. تنها فرایندی که باعث هدایت این کرکره های برقی به سمت بالا و پایین خواهد شد، موتور تعبیه شده در آن ها است.

♦ ظاهر خوبی دارند

کرکره برقی توانسته از ظاهری زیبا و ایده آل بهره ببرد و به مکان مورد استفاده نیز پرستیژ خاصی را ببخشد. همچنین تیغه هایی که در این کرکره ها مورد استفاده قرار می گیرند، می توانند رنگی باشند. از همین رو شاهد جلوه ای فریبنده خواهید بود. لازم به ذکر است که رنگ هایی که در این کرکره ها مورد استفاده قرار می گیرند، ضد خش هستند. از این رو شاهد مقاومت و کیفیت بالایی خواهید بود که یک امتیاز مثبت به شمار می رود.

تنوع
Web Designer
طراحی
Web Designer
کیفیت
Web Designer
قیمت
Web Designer

در خرید کرکره های برقی به چه نکاتی توجه کنیم؟

♦ موتور کرکره برقی بخش مهمی به حساب می آید. به همین علت شما باید به صورت کامل به بررسی اطلاعات لازم درباره آن بپردازید تا مشکلی پیش نیاید.

♦ باید حواستان باشد که ریل ها و صفحه پلیت ها مکان مناسبی را داشته باشند. این کار باعث خواهد تا علاوه بر استفاده مناسب، فضای کافی برای جمع شدن تیغه ها وجود داشته باشد.

♦ تیغه ها نیز باید جنس درجه یک داشته باشند تا بتوانند امنیت مغازه و فروشگاه شما را تامین کنند.

♦ همچنین موتوری که انتخاب می کنید، باید متناسب با میزان تردد و همچنین وزن درب باشد.

مهم ترین ویژگی های کرکره برقی

این کرکره ها به واسطه ساختاری که دارند، دارای ویژگی های متعدد هستند که افراد را بیشتر به سمت خرید متمایل می کنند. از جمله این ویژگی ها می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

♦ افزایش ضریب امنیت با کمک کرکره های برقی

امنیت فیزیکی محلی که در آن ساکن هستید، بسیار اهمیت دارد. به همین علت باید به دنبال تجهیزاتی باشید تا بدون هیچگونه نگرانی امنیت مورد انتظار را برای شما به ارمغان بیاورد؛ بدون شک کرکره برقی ایده آل ترین گزینه ای به شمار می رود که می توانید از آن بهره ببرید.

♦ جلوگیری از شنیدن صدای ناهنجار

در شهرها به دلیل وجود تردد بسیار زیاد، صدای ناهنجار بسیار زیادی شنیده می شود. از همین رو نیاز است تا با کمک یک وسیله از ورود این صداها جلوگیری کرد؛ کرکره های برقی همان چیزهایی هستند که به کمک شما خواهند آمد تا از این صداها دور بمانید.

در صورت قطع بودن برق، چگونه از کرکره برقی استفاده کنیم؟

نگرانی بزرگی که برای بسیاری از افراد وجود دارد این بوده که اگر برق قطع باشد، چگونه باید از این کرکره ها استفاده کرد. نگرانی خاصی در این باره وجود ندارد. چرا که راه حل های متنوعی وجود دارند که شما می توانید نهایت بهره و استفاده را از آن ها ببرید که از جمله آن ها می توانیم به گزینه های زیر اشاره داشته باشیم:

ٰ♦ با کمک اهرم دستی می توان کرکره را در وضعیتی که دلخواهتان است، تنظیم کنید. این اهرم دستی را باید بچرخانید تا در تنظیم کردن کرکره موفق شوید.

♦ برای کرکره ها باطری اضطراری و یا یو پی اس می توان در نظر گرفت که در هنگام قطعی برق می توانید از آن استفاده کرده و نهایت بهره را ببرید.

گواهینامه های شرکت اسپادر

آیا قصد خرید کرکره برقی جهت فروشگاه و یا پارکینگ خود را دارید؟​

از طریق راه های ارتباطی با ما تماس حاصل کرده تا نکات ‏مهم توسط کارشناسان ما به شما ارائه شوند. ‏

تماس با ما
ارسال به واتساپ