کرکره برقی


کرکره برقی و انواع آن
( Roll up )

امروزه کرکره های برقی در کاربردهای مختلف تولید و اجرا می گردد همچون تجاری، مسکونی، صنعتی و فوق صنعتی که البته ماهیت اصلی آنها از شاترزهای آلومینیومی و گالوانیزه تشکیل می گردد. شاترزهای تولیدی طبق کاربردهای مختلف در سایزها و تیپ های متفاوت تولید می گردد که تقسیم بندی آنها از 40 میلیمتری الی 300 میلیمتری است.

انواع کرکره برقی بر اساس سایز

کرکره های برقی بر اساس سایز را می توان از 40 میلیمتری الی 300 میلی متری تقسیم کرد. این کرکره ها در مکان های مختلف با توجه به کاربری محل مربوطه قابل نصب است. از مغازه های کوچک و دکه ها گرفته تا ورودی انبارهای بزرگ مخصوص نگهداری کالاهای سنگین را می‌توان با استفاده از این کرکره‌ها ایمن کرد.

#بورس #سهام_عدالت #قیمت_موبایل #موبایل #کرونا # قیمت_دلار #قیمت_ارز #آرشیتکت #معمار #مهندس_معمار #قیمت_دلار_بازار_سیاه #نمودار_قیمت_دلار #قیمت_طلا #قیمت_سکه

انواع کرکره برقی بر اساس قدرت

مورد دوم در کرکره های برقی شامل مدل موتورها می باشد که طبق سرعت و قدرت متفاوت است. یکی از مزایای بارز این نوع درب، عدم اشغال فضا در حین باز و بسته شدن است. شما این نوع درب را در پنجره های منازل مسکونی، درب های ورودی فروشگاه ها، ورودی پارکینگ ها تا درب های ورودی آشیانه های هواپیما، هلی کوپتر، کشتی، قطار و ... می توانید اجرا کنید.

تماس با ما
ارسال به واتساپ