درب کرکره برقی


درب کرکره برقی و انواع آن
( Roll up )

امروزه درب‌های کرکره‌ برقی در اندازه‌های مختلف تولید و اجرا می‌گردد مانند تجاری، مسکونی، صنعتی و فوق صنعتی که البته بدنه اصلی آنها از شاترزهای آلومینیومی و گالوانیزه تشکیل می‌گردد. شاترزهای تولیدی طبق کاربردهای مختلف در سایزها و تیپ‌های متفاوت تولید می‌گردد که تقسیم بندی آنها از 40 میلیمتری الی 300 میلیمتری است.

انواع کرکره برقی بر اساس سایز

کرکره‌های برقی بر اساس سایز را می‌توان از 40 میلیمتری الی 300 میلی متری تقسیم کرد. این کرکره‌ها در مکان‌های مختلف با توجه به کاربری محل، قابل نصب است. از مغازه‌های کوچک و دکه‌ها گرفته تا ورودی انبارهای بزرگ مخصوص نگهداری کالاهای سنگین را می‌توان با استفاده از این کرکره‌ها ایمن کرد.

#بورس #سهام_عدالت #قیمت_موبایل #موبایل #کرونا # قیمت_دلار #قیمت_ارز #آرشیتکت #معمار #مهندس_معمار #قیمت_دلار_بازار_سیاه #نمودار_قیمت_دلار #قیمت_طلا #قیمت_سکه

انواع درب کرکره برقی بر اساس قدرت

مورد دوم در کرکره‌های برقی شامل مدل موتورها می‌باشد که طبق سرعت و قدرت متفاوت است. یکی از مزایای بارز این نوع درب، عدم پر کردن فضا در حین باز و بسته شدن است. این نوع درب از پنجره‌های منازل مسکونی، درب‌های ورودی فروشگاه‌ها، ورودی پارکینگ‌ها تا درب‌های ورودی آشیانه‌های هواپیما، هلی کوپتر، کشتی، قطار و ... قابل نصب است.

تماس با ما
ارسال به واتساپ