در اسپادر کیفیت یک دستور است

شرکت اسپادر طیف وسیعی از خدمات در حوزه نمای ساختمان ، درب های اتوماتیک، درب های شیشه ای، درب های ضد سرقت ، سیستم های کنترل تردد ، سیستم های امنیتی ، انواع پنجره های شیشه ای ، انواع گارد و هندریل و ... را در اختیار هموطنان عزیز و ارگان های دولتی ، نظامی و خصوصی قرار می دهد.

اسپادر با سابقه ای طولانی در حوزه ساختمان توانسته در کنار شرکت های بزرگ دنیا حضور پیدا کرده و خدماتی با کیفیت و استانداردهای بین المللی ارائه دهد. به همین دلیل سازمان های زیادی مثل وزارت دفاع و سازمان انرژی اتمی از خدمات ما استفاده می کنند

انواع کرکره های برقی
(Electric Shutters)

امروزه کرکره های برقی در کاربردهای مختلف تولید و اجرا می گردد. همچون تجاری ، مسکونی ، صنعتی و فوق صنعتی که البته ماهیت اصلی آنها از شاترزهای آلومینیومی و گالوانیزه تشکیل شده. شاترزهای تولیدی طبق کاربردهای مختلف در سایزها و تیپ های متفاوت تولید می گردد که تقسیم بندی آنها از 40 میلیمتری تا 300 میلیمتری می باشد. مورد دوم در کرکره های برقی شامل مدل های موتور می باشد که طبق سرعت و قدرت متفاوت است. یکی از مزایای بارز این درب ها عدم اشغال فضا در حین باز و بسته شدن است.

درب اتوماتیک شیشه ای
(Automatic Glass Door)

امروزه از درب اتوماتیک شیشه ای در بسیاری از مکان ها مانند بیمارستان ها ، فروشگاه ها ، سازمان ها و ... که رفت و آمد در آنها زیاد است استفاده می شود . مهمترین دلیلی که مهندسین و معماران در این اماکن از این نوع درب ها استفاده می کنند سهولت عموم ، رعایت بهداشت و سلامتی افراد و البته زیبایی است

درب و پنجره آلومینیومی
(Aluminium Door & Window)

درب و پنجره آلومینیومی در قرن حاضر جز آخرین دستاوردهای صنعت ساختمان می باشد که جایگزین متریال آهنی ، چوبی و حتی یو پی وی سی شده است. این نوع متریال که ساختار اصلی آن از آلومینیوم می باشد. در دو نوع به نام نرمال و ترمال بریک تولید و اجرا می گردد پروفیل نرمال کاملا از فلز آلومینیوم اکسترود ساخته شده است. در نوع دیگر مقاطع به دو قسمت اصلی تقسیم شده است که شامل نمای داخلی و خارجی می باشد و ما بین این دو سطح مقطعی از جنس پلی آمید به صورت کوپل، پروفیلی یک دست را تشکیل داده است.

#بورس #سهام_عدالت #قیمت_موبایل #موبایل #کرونا # قیمت_دلار #قیمت_ارز #آرشیتکت #معمار #مهندس_معمار #قیمت_دلار_بازار_سیاه #نمودار_قیمت_دلار #قیمت_طلا #قیمت_سکه

درب اتوماتیک پارکینگی
(Automatic Garage Door)

امروزه درب اتوماتیک پارکینگی یکی از الزامات هر ساختمان است. درب اتوماتیک به شما این امکان را می دهد که به صورت خودکار تنها با استفاده از ریموت کنترل درب پارکینگ را باز و بسته نموده و به آسانی تردد نمایید. درب اتوماتیک پارکینگ شکل تشریفاتی گذشته خود را از دست داده و در زندگی سریع امروزی برای هر ساختمان و نوع کاربری آن می توان از انواع مختلف درب اتوماتیک همچون درب سکشنال، درب اتوماتیک کرکره ای، ریلی و جک پارکینگ برای درب های معمولی لولایی بهره برد.

انواع گیت های فروشگاهی
(Shop Gates)

امروزه قبل از هرگونه سرمایه گذاری در زمینه فروشگاهی، ابتدا باید راه های جلوگیری از اتلاف سرمایه را بررسی کرد که یکی از روش های بازدارنده هنگام ورود هر کاربر و یا مشتری ، جلوه ی نمای ورودی با پوشش گیت های ایستاده است که در کنار سیستم های امنیتی جانبی، بهترین مکمل و متمم هرگونه شغل فروشگاهی است. همچنین با استفاده از این نوع گیت ها ، صاحبان مشاغل در روند حسابداری و موارد انبارداری و ... بسیار روان تر عمل خواهند کرد.

سیستم های مانیتورینگ و کنترل تردد
(Access Control)

در عصر جدید پیش نیاز هر انسانی بازدید از محل زندگی و محل کار خود ، بدون حضور فیزیکی می باشد که این نیاز با دوربین های مداربسته ، سیستم های مانیتورینگ و نیز انتقال تصویر مرتفع گردیده است. جهت جلوگیری از درگیری مضاعف باید توسط سیستم های مانیتورینگ و نیز کنترل تردد از وقوع هر نوع اتفاقی پیشگیری کرد و پیاده سازی روش های این موارد در تخصص ماست. راه های پیشرفته در ساختمان های جدید مبحث BMS و هوشمند سازی می باشد که این امکان را در اختیار کاربران قرار می هد تا از راه دور تمامی امکانات ساختمان خود را در دسترس داشته باشند و هنگام حضورشان در آرامشی کامل موارد آسایش در اختیارشان باشد.

نمای شیشه ای کرتین وال
(Curtain Wall)

نمای شیشه ای کرتین وال یکی از پرکاربردترین نماهای شیشه ای می باشد. نمای کرتین وال در ترجمه پارسی معنای " دیوار پرده ای" را به خود می گیرد. اگر بخواهیم از منظر لغت شناسی به آن نگاه کنیم متوجه می شویم که از دو جز دیوار که به منظور نوع پوشش و جدا کننده به کار برده شده و پرده که هم بر سبکی وزن دلالت دارد و هم شفافیت تشکیل شده است. این نما به دو روش استیک ( Stick ) و یونیتایزد ( Unitized ) اجرا می شود. نمای کرتین وال مقاومت بالایی در برابر زلزله و بادهای شدید و به طور کلی بلایای طبیعی دارد. دارای وزنی سبک است که آن هم بر روی ساختمان قرار نمیگیرد. به علت عایق بودن مصرف انرژی را به شدت کاهش می دهد و نهایت استفاده از شفافیت نور در روز را دارد.

نمای اسپایدر ساختمان
(Spider Glass)

نمای اسپایدر یک راه حل مدرن برای کسانی است که می خواهند سطح یکپارچه ای از شیشه را با نقاط اتصال کمتری در نمای خارجی خود داشته باشند. شفافیت و روشنایی ، کلیدی ترین مزیت نمای اسپایدر یا عنکبوتی است. سطح کاملا یکنواخت و بدون فریمی که حاصل طراحی منحصر به فرد یراق آلات این سیستم می باشد استفاده روز افزون آن را در مکان های تجاری و اداری باعث شده است. در این سیستم شیشه به کمک یراق آلات مخصوص نمای اسپایدر در جهت عمودی و افقی مهار می شود. در ساخت یراق آلات نمای اسپایدر از با کیفیت ترین و مقاوم ترین نوع فولاد ضد زنگ استفاده می شود.

تماس