راهبند و گیت کنترل تردد


راهبند و گیت کنترل تردد

زمانی که شما یک فروشگاه کوچک یا بزرگ تاسیس می‌کنید و یا در شرکت خود دارایی ارزشمندی دارید که قصد محافظت از آن را دارید یا حتی در محیط‌های نظامی و امنیتی کار می‌کنید یکی از سیستم‌هایی که می‌تواند به شما در این زمینه کمک کند گیت‌های کنترل تردد است. این گیت‌ها در انواع و کاربردهای مختلفی وجود دارد که در ادامه مطلب به معرفی آنها می‌پردازیم.

گیت‌های فروشگاهی
(Shop Gate)

امروزه قبل از هرگونه سرمایه گذاری در زمینه فروشگاهی، ابتدا باید راه‌های جلوگیری از اتلاف سرمایه را بررسی کرد که یکی از روش‌های بازدارنده هنگام ورود هر کاربر و یا مشتری، جلوه‌ی نمای ورودی با پوشش گیت‌های ایستاده است که در کنار سیستم‌های امنیتی جانبی، بهترین مکمل هرگونه شغل فروشگاهی است. همچنین با استفاده از این نوع گیت‌ها، صاحبان مشاغل در روند حسابداری و موارد انبارداری و ... بسیار روان تر عمل خواهند کرد.

#بورس #سهام_عدالت #قیمت_موبایل #موبایل #کرونا # قیمت_دلار #قیمت_ارز #آرشیتکت #معمار #مهندس_معمار #قیمت_دلار_بازار_سیاه #نمودار_قیمت_دلار #قیمت_طلا #قیمت_سکه

گیت‌های کنترل تردد
(Security Gate Office)

نوع دیگری از سیستم‌های کنترل تردد نصب گیت‌های امنیتی در محل‌های پر تجمع و خاص همچون فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های قطار و مترو می‌باشد که می‌بایست تردد افراد به صورت فردی از یک معبر اصلی انجام شود که به نام گیت تردد امنیتی شناخته می‌شود و همچنین سیستم‌های X-RAY که کلیه اقلام همراه کاربران را به وضوح نمایش می‌دهد.

راهبند ستونی
(Column Barricades)

از جمله موارد امنیتی که در اماکن حساس و مهم مثل اماکن نظامی باید مورد توجه قرار گیرد جلوگیری و کنترل تردد خودروها و جلوگیری از ورود و خروج ناگهانی آنهاست. راهبند‌های ستونی به همین منظور طراحی شده‌اند. این راه بندها در ورودی اماکن و ساختمان‌ها نصب می‌شود و با توجه به اینکه از فولاد ضد زنگ ساخته شده از مقاومت بالایی برخوردار است و خودروها در صورت برخورد با سرعت بالا هم نمی‌توانند از آنها عبور کنند. همچنین یک سنسور روی این راهبندها تعبیه شده که در صورت وجود خودرو یا هر جسم سخت دیگری در روی آن، باز نشود.

راهبند دفنی امنیتی
(Road Blocker)

راهبندهای دفنی امنیتی نوعی از راهبندها است که برای اماکنی مناسب است که تردد افراد مجاز و تردد خودروها بسیار محدود است. این نوع راهبندها برای جلوگیری از حملات تروریستی بسیار مناسب است. به همین دلیل بهترین گزینه برای اماکن نظامی و امنیتی است. ساختار این نوع راهبندها بسیار پیشرفته است و مکانیزم پیچیده‌ای دارد.

راهبند بومدار
(Boom Barrier)

این نوع راهبند، پرکاربردترین نوع راهبند است. دارای میله‌ای که به صورت 90 درجه باز می‌شود. این نوع راهبند در اماکنی که کنترل عبور و مرور مهم است کاربرد دارد. پارکینگ‌ها ، مجتمع‌های اداری و تجاری‌، شهرک‌های مسکونی و ... از جمله اماکنی است که این نوع راهبندها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تماس